10/20/50PCS Original HG8310M HG8010H EPON ONU ONT Cu un Singur Port 1GE se Aplică FTTH Moduri Termina Epon engleză mâna a Doua

Produs nou

In stoc

347.10lei

>>>>>>>>> Bine ati venit la Mercado de Telecomunicații Magazin Surpriză 365 zile

☆☆☆☆ Garanție De Calitate ☆☆☆☆☆ Cel Mai Bun Preț ☆☆☆☆☆ Livrare Rapida ☆☆☆☆☆ Stoc Gata ☆☆☆☆☆ Serviciu Online ☆☆☆☆

Faceți clic pe "Următorul" NOI pentru livrare cu Prioritate Surpriza cadou gratuit întotdeauna cu scopul de ≥99$!

Utilizator nou Surpriza Reducere de 1% off !!!Mobile APP Pentru a Câștiga mai multe Discount de 1% off !!!

≥50% reducere Surpriză în 2021!!!Mai surprice preț mai mic de vânzare Mare!!!

"Ordinul se transformă ??? = Cupoane de transport Gratuit Promovare Mereu"

☎ Orice problemă să ne Contactați, 7*24 de ore on-line multumesc >>> Ce aplicația ts ++

10/20/50pcs Mult HG8310M GPON HG8010H EPON 1GE ONU ONT FTTH Modem Pasiv HG8010C GE GPON EPON 15 si 17 Ani, Ver.Sistemul de limba engleză

Prezentare PRODUS

Data de Producție: HUAWEI HG8010H EPON 1GE, dozate făcut în 2015 să 2017ani.

În mod normal , ONU va funcționare stablely mulți ani fără nici o problemă.

Această ONU aspectul este bun nou , funcționează perfect normal și disponibile.

Testarea se va face din nou pentru a Confirma funcția de REGULĂ înainte de ambalare și de transport maritim.

Orice problemă de calitate a produsului funcția de sine ca ai primit, contactati-ne pentru înlocuire gratuită.

Pentru adaptor de Alimentare , pls contactati-ne pentru SUA/UE/marea BRITANIE/CA tip de confirmare.

Fotografie De Produs

Diferența Dintre Gpon și Epon?

1. EPON si GPON adopta standarde diferite.Se poate spune că GPON este un punct mai avansate, care pot transmite lățime de bandă mai mare și poate aduce mai mulți utilizatori decât EPON.GPON provenit de la începutul APON\BPON tehnologia de fibră optică de comunicare, și dezvoltat de aceasta, ATM, frame format este folosit pentru a transmite fluxul de cod.E de EPON se referă la interconectate Ethernet, astfel încât atunci când EPON s-a născut, a fost necesar să fie în măsură să în mod direct și perfect conecta la Internet, astfel încât fluxul de cod de EPON urmează format cadru Ethernet.Desigur, în scopul de a se adapta la transmisia pe fibră optică, un strat de EPON-definite format cadru este înfășurat în afara cadrului Ethernet format cadru.

2. La EPON standard IEEE e 802.3 ah.Principiul de bază al IEEE formularea EPON standard este de a încerca de a standardiza EPON cadrul 802.3 arhitectură, și pentru a minimiza extinderea standard Ethernet MAC protocol.

3. La GPON standard ITU-TG.984 serie de standarde.Formularea GPON standard ia în considerare suport tradițional pentru TDM servicii, și continuă să adopte o 125ms fix structura cadru a menține 8K calendarul continuitate.În scopul de a sprijini mai multe protocoale, cum ar fi ATM-uri, GPON-a definit un nou încapsulare structura BIJUTERIE: GPONEncapsulaTIonMethod.Puteți amesteca și de a îngloba date de la ATM-uri și alte protocoale în cadre.

4. În termeni de cerere, GPON are lățime de bandă mai mare decât EPON.Sale de serviciu, capacitatea de transport este mai eficient, si sa optice capacitatea de divizare este mai puternic.Se poate transmite lățime de bandă mai mare de servicii și pentru a atinge mai ușor de acces.Acordă mai multă atenție multi-service și QoS garanție, dar este mult mai Complicat, acest lucru determină costul acesteia să fie mai mare decât EPON, dar cu implementare la scară largă a GPON tehnologie, diferența de cost între GPON și EPON este în scădere treptat.

5. GPON și EPON stiva de protocol comparație

EPON si GPON au meritele lor.GPON este superior EPON în termeni de indicatori de performanță.Cu toate acestea, EPON are avantaje în timp și de cost.GPON este prins.Așteaptă cu nerăbdare să viitor de acces în bandă largă pe piață, aceasta nu poate fi cine îl înlocuiește pe alții.Ar trebui să fie coexistența și complementaritatea.Pentru clienții cu lățime mare de bandă, multi-service, QoS și de cerințele de securitate și ATM tehnologie ca rețeaua de coloana vertebrală, GPON va fi mult mai potrivit.Cum pentru grupuri de clienți care sunt sensibile-cost, QoS, securitate și nu sunt mari, EPON a devenit dominantă.

PON Soluții FTTH

FTTH, fibre-to-the-home, foloseste fibra ca mediu de transmisie pentru a oferi utilizatorilor cu lățime de bandă mai mare pentru a satisface diversificat de voce, video, date și servicii are nevoie.Acesta va înlocui, treptat, alt cablu de cupru tehnologii de acces.PON (Passive Optical Network) se referă la un dispozitiv pasiv de la biroul central pentru utilizatorul final, fără nici un echipament activ.Această tehnologie este recunoscut ca cel mai bun FTTH acces la tehnologie din industrie, din cauza de înaltă lățime de bandă de rețea și de stabilitate. , Convenabil de gestionare și de întreținere, low-cost și alte avantaje, a fost unanim recunoscut de marii operatori din întreaga lume, și este, în prezent, soluția preferată pentru rețelele de acces.

Etichete: olt epon vsolution, gpon olt, ont, epon, gpon onu, mini olt, unifi, gpon, epon olt, big ben lego.

Element De Lungime 1m
dimensiune 23X23X23
Tip Conector SC/UPC
Compatibil Ubiquiti
Nume De Brand COMPTYCO
Origine NC(de Origine)
Certificare CE, Nici unul
Tip De Fibre Modul Single
Numărul De Model onu

Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.

Scrie o recenzie

10/20/50PCS Original HG8310M HG8010H EPON ONU ONT Cu un Singur Port 1GE se Aplică FTTH Moduri Termina Epon engleză mâna a Doua

10/20/50PCS Original HG8310M HG8010H EPON ONU ONT Cu un Singur Port 1GE se Aplică FTTH Moduri Termina Epon engleză mâna a Doua

Produse similare

HUAWEI HG8245 EPON GPON 4GE+WIFI NOTĂ: Pentru că este second-hand ONU, nu este la fel de noi și nu la fel de curat ca nou.fotografia de mai jos este noul model de imagine și numai ca referință.Dar va promit este de bună calitate și poate funcționa bine. Dacă

303.44lei

Observație:Cumpărătorul este responsabil pentru taxe vamale și locale, taxele de import etc. Prețul de aici nu include destinație taxa de partea cumpărătorului.

20.78lei

Mini Tip 60mL 160mL 250mL Fibra Optica Leakproof Sticla de Alcool Alcool Pompa de Spalat Placă de Sticlă pe bază de Colofoniu Sticla Apăsarea Solvent Flacon Gol Cu Loc k Anti-static alcool sticlă, de asemenea, numit ESD alcool sticla, este cel mai ideal pentru a absorbi alcool,

8.28lei

Dezvoltat special pentru stergerea delicata piese de precizie, componente optice și echipamente de laborator.Bine clasa, foarte scăzut linting, un singur strat de hârtie ștergătorului.Mare pentru curățarea microscoape si echipamente aparat de fotografiat.Dimensiune: 110mm x 210

56.87lei

Observație:Cumpărătorul este responsabil pentru taxe vamale și locale, taxele de import etc. Prețul de aici nu include destinație taxa de partea cumpărătorului.

33.46lei

Bine ati venit la SeeMe Technology Co., LTD Reducere pentru en-gros?Mai multe numere de o parte?Oferta pentru BOM?Toate produsele noastre oferim un an garanție de calitate. Pentru mai multe informații sau întrebări tehnice, vă rugăm să nu ezitați tocontact SeeMe vânzător.

259.28lei

Email:[email protected] Skype:e_link60 5pcs D80 conector sma905 FC adaptor de fibra optica fibra baza de sex feminin FC PC adaptor D80 fibre flanșă transport gratuit Foto Spectacol:

143.02lei

5pcs Oțel blindat patchcords SC/UPC-SC/UPC-SM 9/125-3.0 mm Cablu - 1m la 100 m/ fibra Optica Jumper 1. Descriere CICVCHC Oțel blindat patchcords cu build-in de metal armor poate oferi o protecție mai puternică a fibrelor optice decât standard de cabluri de fibra

92.00lei

Introducerea De Produse VFL lungime de undă: 650nm+/-15nm VFL putere de ieșire: 5/15/20/30mW VFL intermitentă frecvența: mai 2Hz De iluminat cu LED: 4LED (50mW) Built-in baterie: 3.7 V 1800mAh Suport 2.5 mm interfață universală,

33.87lei

Observație:Cumpărătorul este responsabil pentru taxe vamale și locale, taxele de import etc. Prețul de aici nu include destinație taxa de partea cumpărătorului.

292.32lei

AI-9 Automata SM&MM Multi-limbaj Inteligent FTTH Fibra Optica Despicare Mașină de Fibră Optică Fusion Splicer 5s Despicare Cu Optical Power Meter VFL Funcție

3 763.79lei

>>>>>>>>> Bine ati venit la Mercado de Telecomunicații Magazin Surpriză 365 zile ☆☆☆☆ Garanție De Calitate ☆☆☆☆☆ Cel Mai Bun Preț ☆☆☆☆☆ Livrare Rapida ☆☆☆☆☆ Stoc Gata ☆☆☆☆☆ Serviciu Online ☆☆☆☆ Faceți clic pe

42.57lei

Fibra optică conector De fibră optică conector-a adus o nouă eră, un nou mod de monomod și multimod fibra de tehnologia de conectare.Aceasta tehnica face conexiunea de fibră optică atât de simplă și rapidă și perfectă, asigurând în același timp fiabilitate absolută

135.87lei

Caracteristică La NK6000 serie optice în domeniul de timp este un reflectometru de înaltă performanță multi-funcțional instrument de testare conceput pentru FTTx rețele.Produsul poate atinge un maxim gama dinamica de 45dB, variind de rezoluție

3 763.79lei

FTTH Truse de scule Lista de Accesorii 1.Geanta de transport din întreaga kituri 2.Optical Power Meter 3.SC transfer conector pentru contor de energie 4.Protejate Geanta pentru Localizare 5.1 mw Laser pointer Visual fault Locator 6 5 km.Fiber Cleaver FC-6S 7.Geanta pentru cleaver 8.CFS-2

242.47lei

Visual fault Locator, la 15 km 15mW Cablu de Fibra Optica Tester, Roșu Cablu de Echipamente pentru 2.5 mm Conector Universal, Cablu de Rețea de Testare,Comutator Rotativ, Material Metalic, Sursa de Lumina Puternica B5 rosu sursa de lumina se foloseste un 650nm laser semiconductor

66.87lei

Top